9 300 000 Kč

Číslo položky: 15277
Poslední dražitel: 12038

Chadima Jiří (* 1923)

Rybář
tempera na sololitu, 47 x 120 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1967, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:40:00
Číslo položky: 15346
Poslední dražitel: 14458

Nowak Willi (1886 - 1977)

Sklizeň
akvarel na papíře, 27 x 41 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 15237
Poslední dražitel: 14381

Návrh k filmu Bajaja (III.)
kombinovaná technika na papíře (tužka-akvarel), 6 x 9 cm, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno monogramem PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:45:00
Číslo položky: 15366
Poslední dražitel: 14472

Štafa Rudolf (1925 - 2014)

Neznámé kultury
olej na kartonu, 78 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1998, ověřovací certifikát pravosti díla a 2 katalogy R. Štafy přiloženy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15392
Poslední dražitel: 14490

Pasáček
olej na kartonu, 37 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15256
Poslední dražitel: 14395

Hommage á Jacopo Pontormo
litografie, 56 x 73 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 2004, 67/100
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15430
Poslední dražitel: 14517

Korecki Wiktor (1890 - 1980)

Podzimní nálada u řeky
olej na plátně, 54 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno nedostatečně vypnuté na vypínacím rámu, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:50:00
Číslo položky: 15200
Poslední dražitel: 14356

Sluneční bůh
olej na desce, 42, 5 x 42, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2016, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15334
Poslední dražitel: 14682

Vohánková Božena (1881 - 1957)

Plachetnice
olej na kartonu, 26 x 34 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15269
Poslední dražitel: 14403

olej na kartonu, 38 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč