9 300 000 Kč

Číslo položky: 15423
Poslední dražitel: 12140

Konvolut 11 ks litografií

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  22:30:00
Číslo položky: 15358
Poslední dražitel: 15119

Lída
olej na plátně, 54 x 41 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno monogramem M.A. LD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15399
Poslední dražitel: 13475

Chalupy u rybníka
olej na kartonu, 36 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  22:35:00
Číslo položky: 15457
Poslední dražitel: 14535

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Zkouška
olej na plátně, 25 x 20 cm, rámováno, signováno LD, datováno 2006, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15427
Poslední dražitel: 14514

Motiv luční u Nelahozevsi
olej na překližce, 30 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka mírně popraskaná, signováno LD, datováno 1949, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15391
Poslední dražitel: 15142

Justich Rainhold (1885 - ?)

Otevírání studánky
olej na plátně, 69 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15286
Poslední dražitel: 13586

Katona

Lesní říčka
olej na překližce, 51 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka vyboulena, popraskaná, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:00:00
Číslo položky: 15219
Poslední dražitel: 15021

Homolka

olej na plátně, 54 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:05:00
Číslo položky: 15337
Poslední dražitel: 14451

Kupka Karel (1905 - 1971)

Alpinka
olej na překližce, 38 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  20:10:00
Číslo položky: 15243
Poslední dražitel: 14779

Váchal Josef (1884 - 1969)

Ohnivý kůň
dřevoryt, 16, 5 x 10 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno monogramem LD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč