9 300 000 Kč

Číslo položky: 15218
Poslední dražitel: 14368

Králíček Karel

olej na sololitu, 41 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:00:00
Číslo položky: 15247
Poslední dražitel: 14388

lept na papíře, 40 x 34 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 850 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:05:00
Číslo položky: 15240

Nečitelně signováno

Pražský motiv
olej na plátně, 48 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:10:00
Číslo položky: 15202
Poslední dražitel: 14357

Nečitelně signováno

Dívka s věncem
olej na kartonu, 27 x 21 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:15:00
Číslo položky: 15288
Poslední dražitel: 14417

Lukášek Alois (1911 - 1984)

Vesnice
olej na plátně, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:20:00
Číslo položky: 15266
Poslední dražitel: 14402

Šnajberk Emil

olej na plátně, 56 x 36 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15417
Poslední dražitel: 14507

Nesignováno

Západ slunce
olej na plátně, 24, 5 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 800 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:25:00
Číslo položky: 15244
Poslední dražitel: 14144

Strach
suchá jehla, 16 x 11 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno tužkou UD, datováno 1957
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 15208
Poslední dražitel: 14361

Havlic Vladimír (1944 - 2004)

Pole odpočívá
olej na plátně, 105 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1978
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 14.9.2022  20:30:00
Číslo položky: 15412
Poslední dražitel: 14504

Průcha Otakar (1893 - 1965)

Makové pole
olej na plátně, 33, 5 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč