9 300 000 Kč

Číslo položky: 15455
Poslední dražitel: 15534

Břízy
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 80 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  23:40:00
Číslo položky: 15349
Poslední dražitel: 15112

Radimský Václav (1867 - 1946)

Bouře při soumraku slunce
olej na plátně, 92 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 220 000 Kč
Dosažená cena: 2 110 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  23:25:00
Číslo položky: 15404
Poslední dražitel: 15151

Orání
akvarel-kvaš na kartonu, 59 x 37, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno LH, datováno 1949, písemný znalecký posudek soudního znalce a ověřovací certifikát pravosti díla přiloženy
Vyvolávací cena: 450 000 Kč
Dosažená cena: 3 020 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Číslo položky: 15414
Poslední dražitel: 15487

Břízy
olej na překližce, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1916, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 15477
Poslední dražitel: 15794

Liesler Josef (1912 - 2005)

olej na plátně, 48 x 30 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, místy odpadlá barva, signováno LD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  23:15:00
Číslo položky: 15492
Poslední dražitel: 13554

Mudroch Jan (1909 - 1968)

olej na plátně, 65 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, písemný znalecký posudek soudního znalce a ověřovací certifikát pravosti díla přiloženy
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15368
Poslední dražitel: 13818

Z pastvy
olej na plátně, 70 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 110 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  23:10:00
Číslo položky: 15425
Poslední dražitel: 14089

Baletka
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 180 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 15396
Poslední dražitel: 15278

Koupající se dívky
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 101 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 15.9.2022  23:05:00
Číslo položky: 15456
Poslední dražitel: 15641

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Hradčany při východu slunce
olej na plátně, 96 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč