9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12336
Poslední dražitel: 11029

Nečitelně signováno

Karlův most
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  22:00:00
Číslo položky: 12379
Poslední dražitel: 12240

Nesignováno

Plachetnice
olej na plátně, 122 x 91 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12397
Poslední dražitel: 11072

olej na kartonu, 27 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12436
Poslední dražitel: 12705

olej na kartonu, 28, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12430
Poslední dražitel: 12721

Fratellini
barevná litografie, 20 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  21:55:00
Číslo položky: 12434
Poslední dražitel: 11959

Zátiší s kyticí
olej na plátně, 85 x 105 cm, rámováno, rám a plátno mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12501
Poslední dražitel: 11358

Lovecké zátiší
olej na plátně, 49, 5 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12432
Poslední dražitel: 13208

Kmeny stromů
olej na překližce, 25 x 34, 5 cm, rámováno, rám a překližka mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  21:50:00
Číslo položky: 12360
Poslední dražitel: 12364

Perthen Robert (1928 - 2017)

Rozcestí
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  21:45:00
Číslo položky: 12496
Poslední dražitel: 12757

Kostelík
olej na překližce, 36 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

do aukce červen 2019.