9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Číslo položky: 12267
Poslední dražitel: 13051

Malostranské náměstí
olej na kartonu, 60 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  21:20:00
Číslo položky: 12269
Poslední dražitel: 12608

Audience u císaře Rudolfa
barevná litografie, 48, 5 x 37, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, autorský tisk, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  21:05:00
Číslo položky: 12268
Poslední dražitel: 12608

Pohádkový motiv
kombinovaná technika na papíře, 27 x 28 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, přeložky, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč