9 300 000 Kč

Číslo položky: 12275
Poslední dražitel: 12454

Šíma Ladislav (1885 - 1956)

Krajina na Benešovsku
olej na plátně, 80 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  22:50:00
Číslo položky: 12278
Poslední dražitel: 13098

Na břehu řeky
olej na plátně, 51 x 78 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, neodborně restaurováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  22:45:00
Číslo položky: 12286
Poslední dražitel: 13064

Perthen Robert (1928 - 2017)

Italský přístav
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  22:35:00
Číslo položky: 12282
Poslední dražitel: 13102

olej na plátně, 70 x 100 cm, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  22:15:00
Číslo položky: 12283
Poslední dražitel: 12460

Zimní motiv
olej na plátně, 79 x 88 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12272
Poslední dražitel: 13045

Tetřívci
olej na kartonu, 55 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  22:00:00
Číslo položky: 12470
Poslední dražitel: 12450

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Jeřáby u pískoviště
olej na plátně, 36 x 44, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1956, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12280
Poslední dražitel: 13094

Barborka
olej na plátně, 30 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 2001, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  21:55:00
Číslo položky: 12284
Poslední dražitel: 12461

Procházka Jiří (1919 - 1987)

Praha z Vítkova
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12271
Poslední dražitel: 12452

Ženíšek Bedřich (1872 - 1930)

Plachetnice
olej na plátně, 60 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  21:50:00