9 300 000 Kč

Číslo položky: 12471
Poslední dražitel: 10552

Liesler Josef (1912 - 2005)

Italská krajina
tempera na sololitu, 24 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  20:40:00
Číslo položky: 12307
Poslední dražitel: 13117

Pavlík Václav (1901 - 1966)

olej na kartonu, 71 x 51 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  20:35:00
Číslo položky: 12460
Poslední dražitel: 12822

Nazařazeno

Konvolut grafických listů a kreseb
konvolut 7 ks grafických listů a kreseb od různých autorů, různé velikosti a náměty, volně loženo, papír mírně poškozen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12305
Poslední dražitel: 12116

Pavlík Václav (1901 - 1966)

Snídaně
olej na kartonu, 71 x 51 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  20:30:00
Číslo položky: 12302
Poslední dražitel: 13053

Ryšavá Jožka (1893 - ?)

olej na plátně, 30 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  20:25:00
Číslo položky: 12303
Poslední dražitel: 12474

Nečitelně signováno

olej na plátně, 69 x 92, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12334
Poslední dražitel: 12496

Nečitelně signováno

Zátiší s pomeranči
olej na kartonu, 50 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, datováno 1907
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12329
Poslední dražitel: 12492

Nečitelně signováno

Kraj lesa
olej na plátně, 58 x 44, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  20:10:00
Číslo položky: 12425
Poslední dražitel: 12797

Mytologická scéna
jednobarevná litografie, 18, 5 x 11, 5 cm, papír mírně poškozen, volně loženo, pasparta, signováno PD
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  20:05:00
Číslo položky: 12311
Poslední dražitel: 12479

Langer Karel (1878 - 1947)

Pohled na Prahu
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  22:40:00