9 300 000 Kč

Číslo položky: 12348
Poslední dražitel: 12506

Nečitelně signováno

Orání
olej na kartonu, 22 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  21:10:00
Číslo položky: 12443
Poslední dražitel: 12730

Pozvánka na výstavu Fr. Tichého
suchá jehla, 16 x 9, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, pasparta, signováno tužkou LD, datováno 1944
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  21:05:00
Číslo položky: 12274
Poslední dražitel: 13056

Paseky v zimě
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, datováno 1952, na zadní straně potvrzení o autorství
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  21:00:00
Číslo položky: 12347
Poslední dražitel: 12505

Nesignováno

Krajina s hradem
olej na plátně, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12299
Poslední dražitel: 10574

Nedbal Václav (1881 - 1953)

Tání na Novém Světě
olej na plátně, 54 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1952
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  20:55:00
Číslo položky: 12346
Poslední dražitel: 12504

Nečitelně signováno

Pohled na Orlík
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12279
Poslední dražitel: 12457

Horyna Bohumil (1914 - 1993)

Koňský postroj
olej na plátně, 65 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  20:45:00
Číslo položky: 12344
Poslední dražitel: 11764

Pistorius Jan Ferdinand (1899 - ?)

Kůň
olej na kartonu, 36 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12462
Poslední dražitel: 12824

Nezařazeno

Konvolut grafických listů
konvolut 9 ks grafickýc listů od různých autorů, různé velikosti a náměty, volně loženo, papír mírně poškozen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12315
Poslední dražitel: 12378

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Hlava dívky
litografie, 27, 5 x 20 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  20:40:00