9 300 000 Kč

Číslo položky: 12292
Poslední dražitel: 12467

Nečitelně signováno

olej na plátně, 67 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  21:30:00
Číslo položky: 12296
Poslední dražitel: 12889

Ovocné zátiší
olej na kartonu, 38, 5 x 48 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12300
Poslední dražitel: 13021

Verheyen Jan Hendrik (1778 - 1846)

Holandský motiv
olej na dřevě, 27 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno nečitelně, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12395
Poslední dražitel: 12975

Emler František (1912 - 1992)

Pražský motiv
akvarel na papíře, 30 x 43 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  21:25:00
Číslo položky: 12387
Poslední dražitel: 12533

Nesignováno

Odpočívající skot
olej na plátně, 30 x 40 cm, nerámováno, volně loženo, malba poškozena, vysoce kvalitní malba pod vlivem Vincence Beneše, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  21:20:00
Číslo položky: 12394
Poslední dražitel: 12776

Hnízdo J. Vladimír (1914 - 1978)

Autoportrét
kombinovaná technika na papíře, 21, 5 x 14, 5 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, papír mírně poškozen, signováno monogramem V. H. PD, datováno 1946
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12507
Poslední dražitel: 13250

Horn Julius (1900 - ?)

Odpočívající zedník
olej na kartonu, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12293
Poslední dražitel: 11693

Jindra Jaromír (1895 - 1984)

Pražský motiv
kombinovaná technika na kartonu, 64 x 90 cm, rámováno, rám a karton mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  21:10:00
Číslo položky: 12326
Poslední dražitel: 11022

Z Císařské zahrady na Hradčanech
kombinovaná technika na kartonu, 23, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12340
Poslední dražitel: 12770

Beneš Karel (1881 - 1941)

Nad Vojtěchovem
olej na kartonu, 37 x 44 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1927
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč