9 300 000 Kč

Číslo položky: 12384
Poslední dražitel: 11063

Nesignováno

Zátiší s pomeranči
olej na plátně, 30 x 46 cm, nerámováno, volně loženo, malba poškozena, vysoce kvalitní malba pod vlivem Vincence Beneše, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  22:35:00
Číslo položky: 12287
Poslední dražitel: 12648

Venkovské stavení
olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  22:30:00
Číslo položky: 12431
Poslední dražitel: 11095

Venkovská chalupa
olej na plátně, 67, 5 x 97, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12491
Poslední dražitel: 13202

Toman František Sylva (1886-1942)

olej na kartonu, 49, 5 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12403
Poslední dražitel: 12544

Monogram

Zátoka při západu slunce
olej plátno na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem PD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  22:25:00
Číslo položky: 12504
Poslední dražitel: 12110

Dresen H.

Stavění sněhuláka
olej na plátně, 31 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12322
Poslední dražitel: 10591

Nesignováno

Portrét šlechtičny
olej na plátně, 79 x 64 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, malba místy odpadá, nesignováno, 1. pol. 18. století ?
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  22:10:00
Číslo položky: 12327
Poslední dražitel: 11023

Podzim
olej na kartonu, 41 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12349
Poslední dražitel: 11681

Chrám sv. Víta
olej na plátně, 120, 5 x 100 cm, rámováno, nepůvodní rám, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12428
Poslední dražitel: 12562

Ve stáji
olej plátno na kartonu, 50 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  22:00:00