9 300 000 Kč

Číslo položky: 12320
Poslední dražitel: 12486

Max František (1895 - 1969)

Praha
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  20:40:00
Číslo položky: 12343
Poslední dražitel: 12502

Nečitelně signováno

Kočovníci
olej na kartonu, 26 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12473
Poslední dražitel: 10070

Saudek Jan (* 1935)

Oh, those Fabulous F-Sisters!
reprodukce, 40, 5 x 30, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 12341
Poslední dražitel: 12500

Nečitelně signováno

Slavnosti
olej na plátně, 94 x 69 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  20:35:00
Číslo položky: 12277
Poslední dražitel: 9566

Čízek Bohuš (1913 - 1989)

Zahrada
olej na plátně, 65 x 92 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, datováno 1950
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  20:30:00
Číslo položky: 12291
Poslední dražitel: 12465

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

olej na plátně, 54 x 63 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  20:25:00
Číslo položky: 12442
Poslední dražitel: 10051

Kotík Pravoslav (1889 - 1970)

Konvolut 3 ks grafických listů
konvolut 3 ks grafických listů, dívčí akty, různé velikosti, volně loženo, papír mírně poškozen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12276
Poslední dražitel: 9932

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 49, 5 x 62 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  20:20:00
Číslo položky: 12339
Poslední dražitel: 12358

Liesler Josef (1912 - 2005)

Hodiny
barevná litografie, 27, 5 x 20 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, 25/135, signováno LD, datováno 1982
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12467
Poslední dražitel: 12589

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Zeleninové zátiší
olej na plátně, 48 x 60 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zaskleno, signováno LD
Příhoz: 100 Kč