9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12270
Poslední dražitel: 11269

Do panáků
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno v levé horní část protrženo, restaurováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 33 700 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  22:10:00
Číslo položky: 12401
Poslední dražitel: 12542

Vřesoviště
olej na kartonu, 50 , 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12368
Poslední dražitel: 12520

Podvečer na rybníce
olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  22:00:00
Číslo položky: 12484
Poslední dražitel: 11815

Podzim na Vysočině
olej na plátně, 32, 5 x 43 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12422
Poslední dražitel: 12211

Prodejna s fotoaparáty
tuš - tužka na papíře, 15 x 11 cm, papír mírně poškozen, volně loženo, nesignováno, na zadní straně razítko z umělecké pozůstalosti Otakara Mrkvičky, kresba pochází přímo z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  21:55:00
Číslo položky: 12371
Poslední dražitel: 12356

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Marie
olej na mědi, 18 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  21:50:00
Číslo položky: 12419
Poslední dražitel: 12208

Ministerstvo obchodu
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12421
Poslední dražitel: 12209

Lež má krátké nohy
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12459
Poslední dražitel: 12889

Druhý břeh
černobílá litografie, 27 x 17 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou UD, datováno 1954
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12472
Poslední dražitel: 13195

Cesta krajinou
olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

do aukce červen 2019.