9 300 000 Kč

Číslo položky: 12461
Poslední dražitel: 12822

Nezařazeno

Konvolut kombinovaných technik
konvolut 3 ks kombinovaných technik na papíře od různých autorů, různé velikosti a náměty, volně loženo, papír mírně poškozen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  21:55:00
Číslo položky: 12328
Poslední dražitel: 10595

Nečitelně signováno (Bakulin ?)

Maloruská krasavice
olej na překližce, 34 x 25, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  21:50:00
Číslo položky: 12410
Poslední dražitel: 10596

Nečitelně signováno

Ležící dívčí akt
pastel na papíře, 70 x 99, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno nečitelně UD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12407
Poslední dražitel: 12547

Čermák J.

Návštěva sultána
olej na překližce, 70 x 118 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  21:45:00
Číslo položky: 12453
Poslední dražitel: 12194

Emler František (1912 - 1992)

Léto na Vysočině
kombinovaná technika na papíře, 30 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12398
Poslední dražitel: 13143

Csordák Ludovít (1864 - 1937)

Skály
akvarel na papíře, 46 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  21:40:00
Číslo položky: 12454
Poslední dražitel: 10683

Souček Karel (1885 - 1972)

Pražský motiv
olej na plátně, 65 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12345
Poslední dražitel: 11035

Nečitelně signováno

Rozbouřené moře
olej na plátně, 25 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  21:35:00
Číslo položky: 12456
Poslední dražitel: 12819

Gross František (1909 - 1985)

barevná litografie, 26 x 16 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, 94/100, signováno PD, datováno 1979
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 12288
Poslední dražitel: 13061

Krajina s chalupami
olej plátno na kartonu, 38 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  21:30:00