Konvolut kombinovaných technik konvolut 3 ks kombinovaných technik na papíře od různých autorů, různé velikosti a náměty, volně loženo, papír mírně poškozen
Krajina s chalupami olej plátno na kartonu, 38 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen