9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12402
Poslední dražitel: 13132

Pod vožickou strání
olej na kartonu, 37 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  21:20:00
Číslo položky: 12415
Poslední dražitel: 12790

Hudební zátiší s kytarou
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 25 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12363
Poslední dražitel: 12281

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Proměny
kombinovaná technika na kartonu, 71 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 18 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  21:15:00
Číslo položky: 12444
Poslední dražitel: 12811

Gross František (1909 - 1985)

kombinovaná technika na papíře, 14 x 17, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12458
Poslední dražitel: 12741

Harlekýn s růží
suchá jehla, 24, 7 x 17, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, pasparta, signováno tužkou UD
Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12510
Poslední dražitel: 12619

Nečitelně signováno

olej na plátně, 90 x 120 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno nečitelně PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12342
Poslední dražitel: 12502

Nesignováno

Kuřák
olej plátno na kartonu, 40 x 29 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století ?
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  21:10:00
Číslo položky: 12364
Poslední dražitel: 11767

Věštka
akvarel na papíře, 28 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1983
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12393
Poslední dražitel: 12537

Nesignováno

Masarykovo nábřeží
olej na plátně, 52 x 68 cm, nerámováno, volně loženo, malba poškozena, vysoce kvalitní malba pod vlivem Vincence Beneše, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  21:05:00
Číslo položky: 12485
Poslední dražitel: 12601

Charvát František (1885 - ?)

Zima na venkově
olej na plátně, 80 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

do aukce červen 2019.