9 300 000 Kč

Číslo položky: 12429
Poslední dražitel: 12562

Urban Jan (1874 - 1921)

Baletka
olej na kartonu, 40, 5 x 27 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  21:40:00
Číslo položky: 12509
Poslední dražitel: 11793

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Portrét dívky v šátku
olej na překližce, 70 x 60, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12324
Poslední dražitel: 11060

Jelínková-Jirásková Božena (1880 - 1951)

olej plátno na kartonu, 54 x 39 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  21:35:00
Číslo položky: 12361
Poslední dražitel: 13116

Perthen Robert (1928 - 2017)

Staré Nusle
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12404
Poslední dražitel: 12545

Dvořák František (1862 - 1927)

Vesnice
olej plátno na kartonu, 19 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  21:30:00
Číslo položky: 12312
Poslední dražitel: 12576

Liesler Josef (1912 - 2005)

Noční jízda
kombinovaná technika na papíře, 60 x 46 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  21:15:00
Číslo položky: 12377
Poslední dražitel: 11272

Havrani na poli
olej na kartonu, 26 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12389
Poslední dražitel: 12534

Nesignováno

Praha
olej na plátně, 46, 5 x 61, 5 cm, nerámováno, volně loženo, malba poškozena, vysoce kvalitní malba pod vlivem Vincence Beneše, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12337
Poslední dražitel: 11030

Beneš Karel (1881 - 1941)

olej na kartonu, 34 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  21:10:00
Číslo položky: 12386
Poslední dražitel: 12532

Nesignováno

Zátiší s dýní
olej na plátně, 33 x 48 cm, nerámováno, volně loženo, malba poškozena, vysoce kvalitní malba pod vlivem Vincence Beneše, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč