9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 12413
Poslední dražitel: 12551

Krajina v zimě
olej na překližce, 45 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  20:00:00
Číslo položky: 12399
Poslední dražitel: 13138

olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  22:40:00
Číslo položky: 12490
Poslední dražitel: 12086

Strnad Josef (1889 - 1952)

olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12383
Poslední dražitel: 11402

Nečitelně signováno

Pohled na Vyšehrad
olej na lepence, 55 x 70 cm, nerámováno, volně loženo, malba poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  22:30:00
Číslo položky: 12406
Poslední dražitel: 11078

Reiter Gustav

olej na plátně, 66 x 95 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12494
Poslední dražitel: 12089

Zikmund František (1893 - 1955)

Podolské cementárny
olej na plátně, 66, 5 x 87 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 400 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12319
Poslední dražitel: 11702

Tokající tetřev
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  22:20:00
Číslo položky: 12437
Poslední dražitel: 11590

Štěpánek Vladimír (1906 - 1991)

Sběr brambor
olej na plátně, 67 x 104, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, předloha dle Jožy Uprky
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 16 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12411
Poslední dražitel: 12399

olej na plátně, 90 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1993, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 42 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  22:15:00
Číslo položky: 12427
Poslední dražitel: 12719

Útěk svaté rodiny do Egypta
suchá jehla, 18 x 11 cm, papír mírně poškozen, volně loženo, 67/100, signováno LD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  22:10:00

do aukce září 2019.