9 300 000 Kč

Číslo položky: 12370
Poslední dražitel: 13118

Kůrka V.

Pod Javorníkem
olej na sololitu, 39 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  20:25:00
Číslo položky: 12486
Poslední dražitel: 12840

Koutský Václav (1907 - 1980)

Uvnitř města
olej plátno na kartonu, 21 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1957
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12357
Poslední dražitel: 11618

Liesler Josef (1912 - 2005)

Antická mohyla
barevná litografie, 37, 5 x 48 cm, nerámováno, volně loženo, papír místy poškozen, přeložky, 114/200, datováno 1991
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  20:20:00
Číslo položky: 12499
Poslední dražitel: 12694

Zima v Kněhyni
olej na kartonu, 18 x 23 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12498
Poslední dražitel: 12881

Svážení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12354
Poslední dražitel: 12369

Liesler Josef (1912 - 2005)

Muž a katedrála
barevná litografie, 43 x 31, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, 1/140, datováno 1990
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  20:15:00
Číslo položky: 12356
Poslední dražitel: 12669

Liesler Josef (1912 - 2005)

Zneuznávaný vynálezce
barevná litografie, 65 x 48 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, autorský tisk, datováno 1992
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12500
Poslední dražitel: 12612

Nesignováno

Romantická krajina s hradem
olej na plátně, 18 x 24 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno ?, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  20:10:00
Číslo položky: 12414
Poslední dražitel: 12755

Krajina s tůní
olej na plátně, 26 x 35 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  20:05:00
Číslo položky: 12353
Poslední dražitel: 9988

Liesler Josef (1912 - 2005)

Záhadná skříň na břehu jezera
barevná litografie, 32 x 43 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, arch. tisk, signováno PD, datováno 1991
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  20:00:00