Deštníky XI olej na plátně, 51 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, datováno 2012, na zadní straně razítka z umělecké pozůstalosti MUDr. Bohuslava Procházky - Roberta Perthena, ...