9 300 000 Kč

Číslo položky: 12321
Poslední dražitel: 10097

Ženský akt
akvarel na papíře, 39 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1979
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  20:15:00
Číslo položky: 12438
Poslední dražitel: 11591

Štěpánek Vladimír (1906 - 1991)

Muž s dýmkou
akvarel na papíře, 53 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12290
Poslední dražitel: 12465

Sýkora Gustav (1889 - 1966)

Kojící matka
olej na plátně, 77 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  20:10:00
Číslo položky: 12466
Poslední dražitel: 12588

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

olej na překližce, 52 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12116
Poslední dražitel: 12377

Hudec

Zátiší s květinami
olej na plátně, 75 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  20:05:00
Číslo položky: 12316
Poslední dražitel: 11015

Motyčka František (1904 - ?)

Otepi slámy
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12350
Poslední dražitel: 9842

Rada Vlastimil (1895 - 1962)

PF 1938
kombinovaná technika na papíře, 19, 5 x 33 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1938
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 12465
Poslední dražitel: 12587

Duša Ferdiš (1888 - 1958)

Zátiší s kyticí
olej na plátně, 58 x 46 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, signováno LD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12435
Poslední dražitel: 12251

Tužínský Alois (1907 - ?)

V přístavu
olej na kartonu, 18 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2019  20:00:00
Číslo položky: 12285
Poslední dražitel: 13063

Perthen Robert (1928 - 2017)

Deštníky XI
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 33 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  23:35:00