9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12492
Poslední dražitel: 12607

Nečitelně signováno

Česání ovoce
olej plátno na kartonu, 40 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  21:05:00
Číslo položky: 12502
Poslední dražitel: 12614

Banďouch Karl (1893 - 1960)

Rozkvetlé máky
olej na plátně, 39, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12503
Poslední dražitel: 12678

olej na lepence, 25 x 33 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12301
Poslední dražitel: 12472

Nečitelně signováno

Předjaří u lesa
olej na dřevě, 23 x 30 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, dřevo na několika místech prasklé, signováno nečitelně PD, datovano 1843
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  21:00:00
Číslo položky: 12352
Poslední dražitel: 12509

Barták Ludvík (1857 - 1921)

Podvečerní krajina na řece
olej na plátně, 73 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12365
Poslední dražitel: 12282

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Žert
tempera na papíře, 27 x 22, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1981
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  20:55:00
Číslo položky: 12372
Poslední dražitel: 12357

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Černá Mantila
olej na mědi, 15 x 12 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12373
Poslední dražitel: 12523

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Černovláska
olej na mědi, 13 x 12 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, paparta, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12378
Poslední dražitel: 12527

Heřman Jiří (1892 - 1969)

olej na překližce, 70 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12489
Poslední dražitel: 12604

Nečitelně signováno

Moře
olej na plátně, 40 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD
Příhoz: 100 Kč

do aukce červen 2019.