9 300 000 Kč

Číslo položky: 12424
Poslední dražitel: 11960

Filla Emil (1882 - 1953)

Zátiší s mandolínou a klarinetem
černobílá litografie, 8, 5 x 12 cm, papír mírně poškozen, volně loženo, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  21:10:00
Číslo položky: 12374
Poslední dražitel: 12762

Nezařazeno

Konvolut grafických listů
konvolut 35 ks grafických listů od různých autorů (Kamil Lhoták, Aleš Lamr, L. Rona, aj.), nerámováno, volně loženo, různé náměty a velikosti, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  21:05:00
Číslo položky: 12037
Poslední dražitel: 12451

Monogram A.P. (Antonín Procházka?)

Ženské akty
tuš na papíře, 28, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zažloutlé skvrny na papíře, pasparta, signováno monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12497
Poslední dražitel: 12610

Muchomůrky
olej na překližce, 15 x 22 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  21:00:00
Číslo položky: 12314
Poslední dražitel: 11963

Liška

olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  20:55:00
Číslo položky: 12426
Poslední dražitel: 12718

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Dívka s motýly
černobílá litografie, 29 x 21, 5 cm, papír mírně poškozen, volně loženo, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12325
Poslední dražitel: 11060

Jelínková-Jirásková Božena (1880 - 1951)

Vlčí máky ve váze
olej na plátně, 65 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940 ?
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  20:50:00
Číslo položky: 12338
Poslední dražitel: 13096

Beneš Karel (1881 - 1941)

Vřesoviště
olej na kartonu, 34 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12313
Poslední dražitel: 12481

Havránek Bedřich (1821 - 1899)

Studie horské krajiny
tužka na papíře, 32 x 43 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zažloutlé skvrny, pasparta, zaskleno, v dolní části pozůstalostní razítko, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  20:45:00
Číslo položky: 12310
Poslední dražitel: 11437

Bělocvětov Andrej (1923 - 1997)

Jarní maska
olej plátno na kartonu, 35 x 46 cm, rámováno, signováno PH, datováno 1994
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2019  20:40:00