9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce červen 2019.

Číslo položky: 12375
Poslední dražitel: 12524

Bakla Emanuel (1878 - 1943)

Výhled na Prahu
olej na kartonu, 69 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  20:50:00
Číslo položky: 12381
Poslední dražitel: 11060

Grabwinkler Peter (1885 - 1943)

Břízy
olej na plátně, 80 x 110 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12505
Poslední dražitel: 12096

Nesignováno

olej na katonu, 36 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12376
Poslední dražitel: 12525

Jaroš Petr (1859 - 1929)

olej na plátně, 59 x 79 cm, rámováno, rám, plátno a malba poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  20:45:00
Číslo položky: 12391
Poslední dražitel: 12535

Nesignováno

olej na plátně, 45 x 31 cm, nerámováno, volně loženo malba poškozena, vysoce kvalitní malba pod vlivem Vincence Beneše, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 600 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12488
Poslední dražitel: 12842

Koutský Václav (1907 - 1980)

Povoz
olej na plátně, 39 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1957
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12508
Poslední dražitel: 12618

Jakub František (1875 - 1940)

Alegorie vinobraní
olej na překližce, 55 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12511
Poslední dražitel: 12619

Jarní tání
olej na plátně, 55 x 72 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno nečitelně LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12355
Poslední dražitel: 13145

Liesler Josef (1912 - 2005)

barevná litografie, 54 x 37 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, 23/120, datováno 1990
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  20:30:00
Číslo položky: 12358
Poslední dražitel: 12513

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Nerudova ulice
olej na kartonu, 33 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  20:25:00

do aukce červen 2019.