Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 12409
Poslední dražitel: 11080

Chalupy v zimě
olej na plátně, 55, 5 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  21:45:00
Číslo položky: 12420
Poslední dražitel: 12209

Stavební spekulace
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12440
Poslední dražitel: 10617

Výtvarníci hledají podobu K. H. Máchy
tuš - tužka na papíře, 16 x 56 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PH, na zadní straně razítko z umělecké pozůstalosti Otakara Mrkvičky, kresba pochází přímo z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12382
Poslední dražitel: 12530

Jelínek Rudolf (1880 - 1950)

Děti u řeky
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  21:40:00
Číslo položky: 12418
Poslední dražitel: 12208

Studijní kresby
tuš na papíře, 13 x 17 cm, papír mírně poškozen, volně loženo, nesignováno, na zadní straně razítko z umělecké pozůstalosti Otakara Mrkvičky, kresba pochází přímo z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12416
Poslední dražitel: 10032

Konvolut 3 ks grafických listů
konvolut 3 ks grafických listů, různé náměty a velikosti, mírně poškozeno, volně loženo, na zadní straně razítko z umělecké pozůstalosti Otakara Mrkvičky, pochází přímo z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  21:35:00
Číslo položky: 12417
Poslední dražitel: 10601

Situace v Mandžusku
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12441
Poslední dražitel: 12808

Společně k míru
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12455
Poslední dražitel: 12233

Noční ulice
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12400
Poslední dražitel: 12689

Ovocný sad
olej plátno na kartonu, 49, 5 x 64, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  21:30:00

do vánoční aukce 2019.