9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12457
Poslední dražitel: 11929

Černý Karel (1910 - 1960)

Pozvánka na výstavu K. Černého
lept na papíře, 20 x 13, 5 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, pasparta, 25/31, signováno PD, datováno 1946
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  23:00:00
Číslo položky: 12289
Poslední dražitel: 12464

Kuba Ludvík (1863 - 1956)

Domek z Rudohoří
olej na kartonu, 51, 5 x 36 cm, rámováno, signováno LD, datováno nečitelně (1897 ?), ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  22:50:00
Číslo položky: 12380
Poslední dražitel: 13174

Benka Martin (1888 - 1971)

olej plátno na kartonu, 22 x 30 cm, rámováno, pasparta, vymyté lazury, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 49 500 Kč
Dosažená cena: 76 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12423
Poslední dražitel: 12454

Milenci
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 26 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12281
Poslední dražitel: 13047

Za oponou
olej na plátně, 90 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  22:30:00
Číslo položky: 12463
Poslední dražitel: 11391

olej na plátně, 20 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1962, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  22:25:00
Číslo položky: 12273
Poslední dražitel: 12517

olej na kartonu, 50, 5 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Dosažená cena: 79 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  22:20:00
Číslo položky: 12294
Poslední dražitel: 13070

Šetelík Jaroslav (1881 - 1955)

Pohled na Hradčany
olej na plátně, 85 x 130 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2019  22:15:00
Číslo položky: 12367
Poslední dražitel: 12519

Bauch Jan (1898 - 1995)

Pražské panorama
tempera na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PH, datováno 1954
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 12408
Poslední dražitel: 11080

Okoř
olej na plátně, 42 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

do jarní aukce 2019.