9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 12269
Poslední dražitel: 9929

Audience u císaře Rudolfa
barevná litografie, 48, 5 x 37, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, autorský tisk, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 900 Kč
Aktuální cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  21:00:00
Číslo položky: 12268
Poslední dražitel: 10061

Pohádkový motiv
kombinovaná technika na papíře, 27 x 28 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, přeložky, pasparta, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  21:05:00
Číslo položky: 12267
Poslední dražitel: 12532

Malostranské náměstí
olej na kartonu, 60 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  21:10:00
Číslo položky: 12445
Poslední dražitel: 12573

Kohout Alois (1891 - 1977)

Přístav
olej na kartonu, 26 x 36, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12278
Poslední dražitel: 12632

Na břehu řeky
olej na plátně, 51 x 78 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, neodborně restaurováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  21:15:00
Číslo položky: 12271
Poslední dražitel: 12722

Ženíšek Bedřich (1872 - 1930)

Plachetnice
olej na plátně, 60 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  21:20:00
Číslo položky: 12275
Poslední dražitel: 12454

Šíma Ladislav (1885 - 1956)

Krajina na Benešovsku
olej na plátně, 80 x 99 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  21:25:00
Číslo položky: 12272
Poslední dražitel: 11669

Tetřívci
olej na kartonu, 55 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  21:30:00
Číslo položky: 12282
Poslední dražitel: 12636

olej na plátně, 70 x 100 cm, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2019  21:35:00
Číslo položky: 12447
Poslední dražitel: 12575

Kohout Alois (1891 - 1977)

Motiv z Dalmácie
olej na kartonu, 31 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 600 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

do jarní aukce 2019.