Probíhá příjem předmětů do dubnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 10775
Poslední dražitel: 11392

Helekal (Sosnovec) Jindřich (1916 - 1987)

olej na sololitu, 100 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1976
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:45:00
Číslo položky: 10779
Poslední dražitel: 11397

Nesignováno

kvaš na kartonu, 61 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 2. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:40:00
Číslo položky: 10068
Poslední dražitel: 10308

Letní nálada
olej plátno na kartonu, 27 x 40 cm, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:35:00
Číslo položky: 10773
Poslední dražitel: 9922

Nečitelně signováno

Harlekýn
akvarel na papíře, 31 x 23, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:25:00
Číslo položky: 10757
Poslední dražitel: 11378

Rusňák Jan (1911 - 2001)

olej na dřevěné desce, 39 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1932
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:10:00
Číslo položky: 10758
Poslední dražitel: 11379

Nečitelně signováno

V zahradě
olej na kartonu, 46, 5 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10756
Poslední dražitel: 11616

Proškovec Josef (1883 - ?)

Sedící dívka s knihou
olej na kartonu, 51 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1916
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:00:00
Číslo položky: 10770
Poslední dražitel: 11866

olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  22:15:00
Číslo položky: 10783
Poslední dražitel: 11401

Na Vltavě
olej na plátně, 84 x 102 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 33 700 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  22:10:00
Číslo položky: 10647
Poslední dražitel: 8798

Klodt von Jürgensburg M. K. (1823/33 - 1902)

Kavkaz
olej plátno na kartonu, 42, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, dílo pochází z pozůstalosti Antonína Hraběte (výrobce obrazových rámů v Moskvě), 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  22:00:00

do jarní aukce 2019.
Pobočka Plzeň:
27. - 29. 3. 2019 ZAVŘENO