Připravujeme únorovou aukci 2019

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 10792
Poslední dražitel: 11407

Stařenka
tužka na papíře, 33, 5 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:00:00
Číslo položky: 10781
Poslední dražitel: 11398

Nesignováno

kvaš na kartonu, 38 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:50:00
Číslo položky: 10775
Poslední dražitel: 11392

Helekal (Sosnovec) Jindřich (1916 - 1987)

olej na sololitu, 100 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1976
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:45:00
Číslo položky: 10779
Poslední dražitel: 11397

Nesignováno

kvaš na kartonu, 61 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 2. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:40:00
Číslo položky: 10068
Poslední dražitel: 10308

Letní nálada
olej plátno na kartonu, 27 x 40 cm, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:35:00
Číslo položky: 10773
Poslední dražitel: 9922

Nečitelně signováno

Harlekýn
akvarel na papíře, 31 x 23, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:25:00
Číslo položky: 10757
Poslední dražitel: 11378

Rusňák Jan (1911 - 2001)

olej na dřevěné desce, 39 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1932
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:10:00
Číslo položky: 10758
Poslední dražitel: 11379

Nečitelně signováno

V zahradě
olej na kartonu, 46, 5 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10756
Poslední dražitel: 11616

Proškovec Josef (1883 - ?)

Sedící dívka s knihou
olej na kartonu, 51 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1916
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:00:00
Číslo položky: 10770
Poslední dražitel: 11866

olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  22:15:00

do jarní aukce 2019.