Abstraktní kompozice kvaš na kartonu, 61 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 2. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
V zahradě olej na kartonu, 46, 5 x 65, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno LD, 2. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Na Vltavě olej na plátně, 84 x 102 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kavkaz olej plátno na kartonu, 42, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, dílo pochází z pozůstalosti Antonína Hraběte (výrobce obrazových rámů v Moskvě), 1. pol. 20. století
Stoletá chalupa olej plátno na kartonu, 72 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, dílo pochází z pozůstalosti Antonína Hraběte (výrobce obrazových rámů v Moskvě), zezadu věnování panu Hraběti o...