9 300 000 Kč

Číslo položky: 10978
Poslední dražitel: 11828

Musil Leopold (1920 - 1997)

Radvanice
olej na sololitu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:00:00
Číslo položky: 10901
Poslední dražitel: 10751

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

Cestou z lesa
kvaš na kartonu, 39 x 59, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  20:55:00
Číslo položky: 10908
Poslední dražitel: 11832

Indické dívky
lept na papíře, VP 28, 5 x 22, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  20:50:00
Číslo položky: 10922
Poslední dražitel: 11544

Diblík František X. (1887 - 1955)

olej na plátně, 51, 5 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  20:35:00
Číslo položky: 10973
Poslední dražitel: 11826

Musil Leopold (1920 - 1997)

Zátiší s jeřabinami
olej na desce, 46 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  20:30:00
Číslo položky: 10865
Poslední dražitel: 11309

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Návrat
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  23:10:00
Číslo položky: 10867
Poslední dražitel: 11461

olej na plátně, 170, 5 x 134 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 165 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  23:00:00
Číslo položky: 10864
Poslední dražitel: 11309

Únik
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  22:55:00
Číslo položky: 10869
Poslední dražitel: 9995

V lese
olej na plátně, 80 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  22:15:00
Číslo položky: 10874
Poslední dražitel: 11961

Hříbky z Kochánova
kombinovaná technika na papíře, 28 x 34, 5 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  21:55:00