9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 10927
Poslední dražitel: 11808

Tokající tetřívci
olej na kartonu, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 34 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  22:00:00
Číslo položky: 10893
Poslední dražitel: 11478

Potok v zimě
olej na kartonu, 25, 5 x 38 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:55:00
Číslo položky: 10890
Poslední dražitel: 11478

Nesignováno

Plačící dívka
olej na dřevě, 18 x 15 cm, ovál, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10885
Poslední dražitel: 11972

Letní den na Vožickém rybníce
olej na kartonu, 35 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 25 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:40:00
Číslo položky: 10910
Poslední dražitel: 11781

Vašíček Vladimír (1919 - 2003)

Konvolut 6 ks
akvarel - kombinovaná technika na papíře, nerámováno, volně loženo, konvolut 6 ks různých námětů a rozměrů, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:30:00
Číslo položky: 10924
Poslední dražitel: 11945

Radimský Václav (1867 - 1946)

barevná litografie, 23, 5 x 38 cm, nerámováno, volně loženo, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10928
Poslední dražitel: 11978

olej na kartonu, 47, 5 x 63 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 19 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10976
Poslední dražitel: 11538

Nesignováno (Musil Leopold)

Krajina u Chrastné
olej na sololitu, 34 x 99, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:25:00
Číslo položky: 10923
Poslední dražitel: 11498

Ženský akt
tužka - akvarel na papíře, 25 x 16, 5 cm, rámováno, zažloutlé skvrny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:20:00
Číslo položky: 10913
Poslední dražitel: 11494

Nečitelně signováno

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 60 x 72 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

do vánoční aukce 2019.