Tokající tetřívci olej na kartonu, 49, 5 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní den na Vožickém rybníce olej na kartonu, 35 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Konvolut 6 ks akvarel - kombinovaná technika na papíře, nerámováno, volně loženo, konvolut 6 ks různých námětů a rozměrů, signováno tužkou, 2. pol. 20. století