Zimní nálada olej na plátně, 65 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Rozkvetlá louka olej na kartonu, 51 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vysoká škola III. suchá jehla, 41, 5 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD pod paspartou, č. 239, 2. pol. 20. století