Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 10985
Poslední dražitel: 11543

Konečný Josef (1909 - 1989)

Rybář
kombinovaná technika na kartonu, 40, 5 x 67 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno tužkou PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  20:20:00
Číslo položky: 10968
Poslední dražitel: 12019

Maleček Jaroslav Š. (1890 - 1983)

Václavské náměstí
olej na plátně, 40 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  20:15:00
Číslo položky: 10872
Poslední dražitel: 11286

Tittelbach Vojtěch (1900 - 1971)

Myslitel
kombinovaná technika, 13, 5 x 27 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD, datováno 1933
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  20:10:00
Číslo položky: 10967
Poslední dražitel: 11832

Stein V.

Ženy v krojích
olej na plátně, 55 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  20:05:00
Číslo položky: 10851
Poslední dražitel: 11739

Krejsa Josef (1896 - 1941)

Letní nálada
kombinovaná technika na papíře, 37 x 61 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  22:20:00
Číslo položky: 10855
Poslední dražitel: 11833

olej na plátně, 65 x 85 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  22:15:00
Číslo položky: 10860
Poslední dražitel: 11456

Rozkvetlá louka
olej na kartonu, 51 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10845
Poslední dražitel: 10651

Král Josef (1877 - 1914)

olej na kartonu, 47 x 58, 5 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  22:10:00
Číslo položky: 10850
Poslední dražitel: 11607

Vysoká škola III.
suchá jehla, 41, 5 x 32 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD pod paspartou, č. 239, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  22:00:00
Číslo položky: 10854
Poslední dražitel: 11930

olej na plátně, 23 x 35 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

do aukce září 2019.