Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 10774
Poslední dražitel: 11228

Helekal (Sosnovec) Jindřich (1916 - 1987)

olej na sololitu, 100 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1976
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:30:00
Číslo položky: 10796
Poslední dražitel: 11411

Marold Luděk (1865 - 1898)

Merenda
olej na dřevě, 31, 5 x 41 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  22:30:00
Číslo položky: 10800
Poslední dražitel: 11413

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 96 x 75 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  22:05:00
Číslo položky: 10824
Poslední dražitel: 11430

olej na plátně, 65 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10798
Poslední dražitel: 11886

Zimní potok
olej na plátně, 70 x 99, 5 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:55:00
Číslo položky: 10751
Poslední dražitel: 10975

Monogram A. P.

Stojící dívčí akt
akvarel, tuš na papíře, VP 44 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10793
Poslední dražitel: 11408

Nesignováno

Pohled na město
olej na plátně, 55 x 68 cm, rámováno, malba poškozena, krakeláž, rentoaláž, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:50:00
Číslo položky: 10785
Poslední dražitel: 9936

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

olej na kartonu, 46 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:45:00
Číslo položky: 10791
Poslední dražitel: 11407

Dívka s květinami
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10814
Poslední dražitel: 9954

Čejka Jan (1888 - 1934)

olej na plátně, 100 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč