Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Číslo položky: 10784
Poslední dražitel: 10897

Černý Bedřich (1889 - ?)

Všesokolský slet
akvarel na papíře, 90 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno s věnováním Bedřich Černý LD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:40:00
Číslo položky: 10762
Poslední dražitel: 10488

Bažanti
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 28 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:25:00
Číslo položky: 10768
Poslední dražitel: 10561

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

Výhled na město
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10763
Poslední dražitel: 11386

Kirnig Alois (1840 - 1911)

Alpská romantická krajina
olej na plátně, 68, 5 x 105 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10776
Poslední dražitel: 11461

Mucha Alfons (1860 - 1939)

tužka na papíře, 40 x 21, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD s přípisem Paris, datováno 1903
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:10:00
Číslo položky: 10761
Poslední dražitel: 11619

Dumont François (1850 - ?)

Hráči karet
olej na dřevě, 37, 5 x 46 cm, rámováno, malba poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1895
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:05:00

do květnové aukce 2018