9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 10849
Poslední dražitel: 11447

Max František (1895 - 1969)

Panorama Prahy
olej na kartonu, 31 x 45 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  20:45:00
Číslo položky: 10856
Poslední dražitel: 11472

Stretti Viktor (1910 - 1957)

Konvolut 3 ks grafik
konvolut 3 ks grafik, různé pražské motivy, různých rozměrů, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  20:35:00
Číslo položky: 10847
Poslední dražitel: 11942

olej na kartonu, 14, 5 x 21, 5 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  20:30:00
Číslo položky: 10843
Poslední dražitel: 11443

Blažek Bedřich (1901 - 1960)

Kostel sv. Bartoloměje
kombinovaná technika na kartonu, 49, 5 x 59 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  20:25:00
Číslo položky: 10844
Poslední dražitel: 9977

Kličková Libuše

pastel na papíře, 43 x 44 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1944
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10840
Poslední dražitel: 9974

Balíček Karel (1904 - ?)

Zima
olej na kartonu, 51 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  20:10:00
Číslo položky: 10839
Poslední dražitel: 11441

Zamazal Josef (1899 - 1971)

olej plátno na kartonu, 36 x 43 cm, rámováno, signováno LD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  20:05:00
Číslo položky: 10837
Poslední dražitel: 11400

Berghauer Bohumil (1910 - 1972)

Stařík ze Slovácka
olej na kartonu, 66 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  20:00:00
Číslo položky: 10841
Poslední dražitel: 11916

Venkovská chalupa
olej na plátně, 30 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  22:15:00
Číslo položky: 10831
Poslední dražitel: 11435

Brožík Václav - okruh autora

Pasoucí se krávy
olej na dřevě, 75, 5 x 106 cm, nerámováno, dřevo a malba poškozeny, malba místy odpadlá, krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  22:10:00

do jarní aukce 2019.