9 300 000 Kč

Číslo položky: 10848
Poslední dražitel: 11719

olej na překližce, 47 x 58, 5 cm, rámováno, nečitelně signováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  21:25:00
Číslo položky: 10863
Poslední dražitel: 10204

Ptáček Josef (1891 - ?)

Orlické hory od Perštejna
olej na kartonu, 65 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10853
Poslední dražitel: 10869

Nesignováno

Hrady
akvarel na papíře, 47 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, papír poškozen, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  21:15:00
Číslo položky: 10842
Poslední dražitel: 9975

Blažek Bedřich (1901 - 1960)

Zima na venkově
kombinovaná technika na kartonu, 49, 5 x 59 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  20:55:00
Číslo položky: 10849
Poslední dražitel: 11447

Max František (1895 - 1969)

Panorama Prahy
olej na kartonu, 31 x 45 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  20:45:00
Číslo položky: 10837
Poslední dražitel: 11400

Berghauer Bohumil (1910 - 1972)

Stařík ze Slovácka
olej na kartonu, 66 x 48 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  20:00:00
Číslo položky: 10841
Poslední dražitel: 11916

Venkovská chalupa
olej na plátně, 30 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  22:15:00
Číslo položky: 10831
Poslední dražitel: 11435

Brožík Václav - okruh autora

Pasoucí se krávy
olej na dřevě, 75, 5 x 106 cm, nerámováno, dřevo a malba poškozeny, malba místy odpadlá, krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  22:10:00
Číslo položky: 10838
Poslední dražitel: 10921

kvaš na papíře, 50 x 65 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1909, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10828
Poslední dražitel: 11434

Studie chléva
olej na plátně, 51, 5 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1911, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  22:00:00