Připravujeme únorovou aukci 2019

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 10838
Poslední dražitel: 10921

kvaš na papíře, 50 x 65 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, datováno 1909, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  22:10:00
Číslo položky: 10828
Poslední dražitel: 11434

Studie chléva
olej na plátně, 51, 5 x 56 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1911, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 21 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  22:00:00
Číslo položky: 10822
Poslední dražitel: 9961

olej na plátně, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  21:55:00
Číslo položky: 10827
Poslední dražitel: 10397

Koledníci
barevná litografie, 30 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10816
Poslední dražitel: 11425

Špálová - Benešová Milada (1884 - 1963)

Kvetoucí stromy
olej na kartonu, 45 x 54 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  21:40:00
Číslo položky: 10836
Poslední dražitel: 10654

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Polibek
černobílá litografie, 64 x 48 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  21:35:00
Číslo položky: 10829
Poslední dražitel: 9965

Kučera Miroslav (1910 - ?)

Zasněžené chalupy
kombinovaná technika, 30, 5 x 43 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  21:30:00
Číslo položky: 10834
Poslední dražitel: 11907

Pohled na hrad
kombinovaná technika na papíře (pastelka, tužka), 10 x 15 cm, pasparta, zaskleno, signováno monogramem Z.J. LD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10835
Poslední dražitel: 11177

Hlava dívky
tužka na papíře, 15, 5 x 10, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno monogramem Z.J. LD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10832
Poslední dražitel: 11435

Novák V.

Benátky
olej na plátně, 66, 5 x 77 cm, rámováno, malba poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  21:20:00

do jarní aukce 2019.