Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 10929
Poslední dražitel: 11510

Filla Emil (1882 - 1953)

Zátiší s mandolínou a klarinetem
lept, 15, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:20:00
Číslo položky: 10926
Poslední dražitel: 11503

Konečný Josef (1909 - 1989)

Západ slunce na moři
olej na plátně, 69, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10904
Poslední dražitel: 11488

Monogram V. CH.

olej na dřevě, 28 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:15:00
Číslo položky: 10911
Poslední dražitel: 11491

Nesignováno

olej na kartonu, 34 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10977
Poslední dražitel: 11538

Musil Leopold (1920 - 1997)

U statku
olej na sololitu, 40 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10905
Poslední dražitel: 11487

Portrét muže
olej plátno na kartonu, 39 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1917
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:10:00
Číslo položky: 10918
Poslední dražitel: 10729

Moravec Alois (1899 - 1987)

Hora Hohenbogen v Bavorsku
olej na kartonu, 32, 5 x 51 cm, rámováno, rám i malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  21:00:00
Číslo položky: 10978
Poslední dražitel: 11828

Musil Leopold (1920 - 1997)

Radvanice
olej na sololitu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10901
Poslední dražitel: 10751

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

Cestou z lesa
kvaš na kartonu, 39 x 59, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  20:55:00
Číslo položky: 10908
Poslední dražitel: 11832

Indické dívky
lept na papíře, VP 28, 5 x 22, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  20:50:00

do aukce září 2019.