9 300 000 Kč

Číslo položky: 10871
Poslední dražitel: 9996

Lesní cesta
olej na plátně, 80 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  21:45:00
Číslo položky: 10870
Poslední dražitel: 11942

Sv. Václav
litografie, 23 x 18 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10883
Poslední dražitel: 11471

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

olej na plátně, 80 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  21:30:00
Číslo položky: 10891
Poslední dražitel: 11782

Brno
olej plátno na kartonu, 24, 5 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1913
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10900
Poslední dražitel: 11098

Na rybníce
kombinovaná technika na kartonu, 21 x 31 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  21:25:00
Číslo položky: 10895
Poslední dražitel: 10961

Pohled na Dyji u Bítova
olej na kartonu, 30 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  21:20:00
Číslo položky: 10896
Poslední dražitel: 11096

Tulák
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  21:15:00
Číslo položky: 10880
Poslední dražitel: 10434

olej na kartonu, 25 x 31 cm, rámováno, rám poškozen, dosignováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  21:10:00
Číslo položky: 10884
Poslední dražitel: 10437

Chalupa na Vožicku
olej na kartonu, 25, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10889
Poslední dražitel: 11947

Na rybníce
olej na kartonu, 19 x 23, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno nečitelně 1945 ?
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč