9 300 000 Kč

Číslo položky: 10202
Poslední dražitel: 11447

Berghauer Bohumil (1910 - 1972)

olej plátno na kartonu, 66 x 52 cm, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  20:50:00
Číslo položky: 10914
Poslední dražitel: 11495

Nečitelně signováno

olej na kartonu, 69, 5 x 98, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  20:45:00
Číslo položky: 10907
Poslední dražitel: 11488

Stein V.

olej na kartonu, 35 x 45 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  20:40:00
Číslo položky: 10917
Poslední dražitel: 9565

Moravec Alois (1899 - 1987)

olej na kartonu, 35 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10912
Poslední dražitel: 10724

Laube Karel (1888 - ?)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 66, 5 x 97 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  20:35:00
Číslo položky: 10906
Poslední dražitel: 11488

Zavázal František (1878 - ?)

Květinové zátiší
olej na plátně, 70 x 97 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, vymyté lazury, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10922
Poslední dražitel: 11544

Diblík František X. (1887 - 1955)

olej na plátně, 51, 5 x 41, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 4 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10931
Poslední dražitel: 11506

Roškotová Anna (1883 - 1967)

olej na plátně, 84 x 96 cm, rámováno, rám poškozen, malba na několika místech odpadlá, krakeláž, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10903
Poslední dražitel: 11723

Stojící dívčí akt
kombinovaná technika na papíře, 51, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.3.2018  20:30:00
Číslo položky: 10921
Poslední dražitel: 11423

Moravec Alois (1899 - 1987)

Střébské Hoštice
olej na kartonu, 32, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1954
Příhoz: 100 Kč