Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 10811
Poslední dražitel: 11892

olej na kartonu - skica, 12 x 20, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  22:35:00
Číslo položky: 10804
Poslední dražitel: 11511

Die Zeit
kombinovaná technika na papíře, 44 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, signováno UD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  22:20:00
Číslo položky: 10813
Poslední dražitel: 11898

Lesní interiér
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 83 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  22:10:00
Číslo položky: 10825
Poslední dražitel: 11430

Drtikol František (1883 - 1961)

Skály
olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942, 29/4, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  22:05:00
Číslo položky: 10802
Poslední dražitel: 11415

Muž v pokoji
kombinovaná technika na papíře, 33, 5 x 27 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, poškozeno, signováno LD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  21:55:00
Číslo položky: 10769
Poslední dražitel: 9192

Nesignováno

Mytologická scéna
olej na plátně, 110, 5 x 144, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, 2. pol. 19. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Ostravě
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  21:10:00
Číslo položky: 10797
Poslední dražitel: 11667

Stojící dívčí akt
kombinovaná technika na papíře, 23, 5 x 15, 5 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  21:05:00
Číslo položky: 10799
Poslední dražitel: 9944

Havel Vladimír (1904-?)

Lichnice navečer
olej na plátně, 42 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  21:00:00
Číslo položky: 10794
Poslední dražitel: 9940

Procházka Antonín

olej na kartonu, 36 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:55:00
Číslo položky: 10777
Poslední dražitel: 10137

Pražský motiv
barevný lept, 44, 5 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:35:00

do květnové aukce 2018