Probíhá příjem předmětů do dubnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 10889
Poslední dražitel: 11947

Na rybníce
olej na kartonu, 19 x 23, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, datováno nečitelně 1945 ?
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  21:10:00
Číslo položky: 10987
Poslední dražitel: 11536

Hudeček František (1909 - 1990)

Postavy
tužka na papíře, 20 x 15 cm, nerámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10986
Poslední dražitel: 11544

Tanečnice Sirael VII
kombinovaná technika na papíře, 21 x 14, 5 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  21:05:00
Číslo položky: 10882
Poslední dražitel: 11943

Zima na Příbramsku
olej na kartonu, 32 x 44 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  20:55:00
Číslo položky: 10892
Poslední dražitel: 11950

Krajina před bouří
olej na kartonu, 24, 5 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  20:50:00
Číslo položky: 10888
Poslední dražitel: 11475

olej na kartonu, 28 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  20:45:00
Číslo položky: 10897
Poslední dražitel: 11481

Nesignováno

Strom v krajině
olej na kartonu, 25 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10868
Poslední dražitel: 11954

Štika Jaroslav (1906 - 1940)

pastel na papíře, 86 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  20:40:00
Číslo položky: 10887
Poslední dražitel: 10865

Černovická Luisa (1903 - 2008)

Úvodnice
olej plátno na kartonu, 48 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10898
Poslední dražitel: 11318

Špálová - Benešová Milada (1884 - 1963)

Portrét ženy
olej na kartonu, 37 x 30 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.3.2018  20:35:00

do jarní aukce 2019.
Pobočka Plzeň:
27. - 29. 3. 2019 ZAVŘENO