9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 10774
Poslední dražitel: 11228

Helekal (Sosnovec) Jindřich (1916 - 1987)

olej na sololitu, 100 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1976
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:30:00
Číslo položky: 10764
Poslední dražitel: 11386

Nesignováno (Ant. Waldhauser?)

Studie bodláku
olej na kartonu, 22 x 15, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:25:00
Číslo položky: 10767
Poslední dražitel: 9917

Krasický Marcel (1898 - 1968)

olej na kartonu, 25, 5 x 20, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:15:00
Číslo položky: 10765
Poslední dražitel: 11691

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

Tetřívci
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10760
Poslední dražitel: 11381

Nesignováno (H. Boettinger?)

Dívčí akty
konvolut 2 tužkokreseb, 25, 5 x 18, 5 cm a 37, 5 x 23 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:00:00
Číslo položky: 10796
Poslední dražitel: 11411

Marold Luděk (1865 - 1898)

Merenda
olej na dřevě, 31, 5 x 41 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  22:30:00
Číslo položky: 10800
Poslední dražitel: 11413

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Sedící dívčí akt
olej na plátně, 96 x 75 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1923, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  22:05:00
Číslo položky: 10824
Poslední dražitel: 11430

olej na plátně, 65 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10798
Poslední dražitel: 11886

Zimní potok
olej na plátně, 70 x 99, 5 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:55:00
Číslo položky: 10751
Poslední dražitel: 10975

Monogram A. P.

Stojící dívčí akt
akvarel, tuš na papíře, VP 44 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

do vánoční aukce 2019.