9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 10803
Poslední dražitel: 11250

Sedící dívka
litografie, 28, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  21:15:00
Číslo položky: 10769
Poslední dražitel: 9192

Nesignováno

Mytologická scéna
olej na plátně, 110, 5 x 144, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena, 2. pol. 19. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Ostravě
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  21:10:00
Číslo položky: 10797
Poslední dražitel: 11667

Stojící dívčí akt
kombinovaná technika na papíře, 23, 5 x 15, 5 cm, rámováno, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  21:05:00
Číslo položky: 10799
Poslední dražitel: 9944

Havel Vladimír (1904-?)

Lichnice navečer
olej na plátně, 42 x 73 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  21:00:00
Číslo položky: 10794
Poslední dražitel: 9940

Procházka Antonín

olej na kartonu, 36 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:55:00
Číslo položky: 10789
Poslední dražitel: 9652

Hauptmann - Sedláček, Jaromír (1899 - ?)

Srneček
olej plátno na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:50:00
Číslo položky: 10782
Poslední dražitel: 10616

Nezařazeno

Konvolut 16 ks grafik
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:45:00
Číslo položky: 10777
Poslední dražitel: 10137

Pražský motiv
barevný lept, 44, 5 x 53 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:35:00
Číslo položky: 10766
Poslední dražitel: 11692

Nečitelně signováno

Moře
olej na kartonu, 26 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  20:30:00
Číslo položky: 10772
Poslední dražitel: 11390

Volf František (1897 - 1983)

Přístav
olej na plátně, 33, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1953
Příhoz: 100 Kč

do jarní aukce 2019.