Kytice ve váze olej na překližce, 28 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, na několika místech popraskaná překližka, signováno PD, datováno 1946, 24/9, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Skály olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942, 29/4, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen