9 300 000 Kč

Číslo položky: 10810
Poslední dražitel: 10980

Haise Václav (1903 - 1990)

Váza s květinami
kombinovaná technika na papíře, 59 x 43 cm, nerámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  20:10:00
Číslo položky: 10806
Poslední dražitel: 10978

Haise Václav (1903 - 1990)

Chlumany na Šumavě
kombinovaná technika na papíře, 39 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10815
Poslední dražitel: 11423

Špálová - Benešová Milada (1884 - 1963)

Květiny
olej na kartonu, 39 x 31 cm, nerámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  20:00:00
Číslo položky: 10823
Poslední dražitel: 9498

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na překližce, 28 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, na několika místech popraskaná překližka, signováno PD, datováno 1946, 24/9, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  23:40:00
Číslo položky: 10811
Poslední dražitel: 11892

olej na kartonu - skica, 12 x 20, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  22:35:00
Číslo položky: 10804
Poslední dražitel: 11511

Die Zeit
kombinovaná technika na papíře, 44 x 33 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, signováno UD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  22:20:00
Číslo položky: 10813
Poslední dražitel: 11898

Lesní interiér
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 83 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  22:10:00
Číslo položky: 10825
Poslední dražitel: 11430

Skály
olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942, 29/4, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  22:05:00
Číslo položky: 10802
Poslední dražitel: 11415

Muž v pokoji
kombinovaná technika na papíře, 33, 5 x 27 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, poškozeno, signováno LD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  21:55:00
Číslo položky: 10805
Poslední dražitel: 11417

Rudolfinum
kombinovaná technika na papíře, 31 x 36 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  21:40:00