Probíhá příjem předmětů do červnové aukce 2019.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do aukce září 2019.

Číslo položky: 10833
Poslední dražitel: 10400

Vodňany - rybník
tužka na papíře, 11 x 16 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  21:20:00
Číslo položky: 10830
Poslední dražitel: 11434

Vejrych Rudolf (1882 - 1939)

Dívka s pomerančem
olej na plátně, 85, 5 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy odpadlá, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  21:10:00
Číslo položky: 10818
Poslední dražitel: 11898

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina před bouří
olej na překližce, 19 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  21:05:00
Číslo položky: 10826
Poslední dražitel: 11904

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Krajina před bouří
olej na kartonu, 19, 5 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10820
Poslední dražitel: 10694

olej na překližce, 23 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  20:45:00
Číslo položky: 10817
Poslední dražitel: 10389

Ryby
lept, 8, 5 x 16 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno UD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  20:25:00
Číslo položky: 10808
Poslední dražitel: 10979

Haise Václav (1903 - 1990)

Domy
kombinovaná technika na papíře, 30 x 42 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  20:20:00
Číslo položky: 10809
Poslední dražitel: 9952

Haise Václav (1903 - 1990)

Boubínské jezero
kombinovaná technika, 42 x 58 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10810
Poslední dražitel: 10980

Haise Václav (1903 - 1990)

Váza s květinami
kombinovaná technika na papíře, 59 x 43 cm, nerámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  20:10:00
Číslo položky: 10806
Poslední dražitel: 10978

Haise Václav (1903 - 1990)

Chlumany na Šumavě
kombinovaná technika na papíře, 39 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

do aukce září 2019.