Pohled na Dyji u Bítova olej na kartonu, 30 x 40, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Chalupa na Vožicku olej na kartonu, 25, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen