Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

Číslo položky: 10822
Poslední dražitel: 9961

olej na plátně, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  21:55:00
Číslo položky: 10827
Poslední dražitel: 10397

Koledníci
barevná litografie, 30 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10816
Poslední dražitel: 11425

Špálová - Benešová Milada (1884 - 1963)

Kvetoucí stromy
olej na kartonu, 45 x 54 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  21:40:00
Číslo položky: 10836
Poslední dražitel: 10654

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Polibek
černobílá litografie, 64 x 48 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  21:35:00
Číslo položky: 10834
Poslední dražitel: 11907

Pohled na hrad
kombinovaná technika na papíře (pastelka, tužka), 10 x 15 cm, pasparta, zaskleno, signováno monogramem Z.J. LD
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  21:30:00
Číslo položky: 10835
Poslední dražitel: 11177

Hlava dívky
tužka na papíře, 15, 5 x 10, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno monogramem Z.J. LD, datováno 1951
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10833
Poslední dražitel: 10400

Vodňany - rybník
tužka na papíře, 11 x 16 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  21:20:00
Číslo položky: 10830
Poslední dražitel: 11434

Vejrych Rudolf (1882 - 1939)

Dívka s pomerančem
olej na plátně, 85, 5 x 67 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy odpadlá, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  21:10:00
Číslo položky: 10821
Poslední dražitel: 11039

Krajina v zimě
olej na překližce, 45 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 1.3.2018  21:05:00
Číslo položky: 10823
Poslední dražitel: 9498

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na překližce, 28 x 34 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, na několika místech popraskaná překližka, signováno PD, datováno 1946, 24/9, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.2.2018  23:40:00

do květnové aukce 2018