Předaukční výstava probíhá od 3. 9. 2018
Pondělí - pátek   10 - 12 a 13 - 17 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 10788
Poslední dražitel: 11405

Pohled na Říp
olej na plátně, 40, 5 x 73, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:35:00
Číslo položky: 10786
Poslední dražitel: 11405

Stretti Viktor (1910 - 1957)

Pohled na Pražský hrad
kombinovaná technika na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:30:00
Číslo položky: 10790
Poslední dražitel: 9939

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Zamyšlená
olej na kartonu, 28 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:20:00
Číslo položky: 10792
Poslední dražitel: 11407

Stařenka
tužka na papíře, 33, 5 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:00:00
Číslo položky: 10770
Poslední dražitel: 11866

olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 66 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  22:15:00
Číslo položky: 10783
Poslední dražitel: 11401

Na Vltavě
olej na plátně, 84 x 102 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Dosažená cena: 33 700 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  22:10:00
Číslo položky: 10647
Poslední dražitel: 8798

Klodt von Jürgensburg M. K. (1823/33 - 1902)

Kavkaz
olej plátno na kartonu, 42, 5 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, dílo pochází z pozůstalosti Antonína Hraběte (výrobce obrazových rámů v Moskvě), 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  22:00:00
Číslo položky: 10670
Poslední dražitel: 11738

Nečitelně signováno

Stoletá chalupa
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 10646
Poslední dražitel: 11816

Birulla - Bialynitski Vitold (1872 - 1957)

Třešňový sad
Vyvolávací cena: 85 000 Kč
Dosažená cena: 87 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:55:00
Číslo položky: 10778
Poslední dražitel: 10394

Pohled do krajiny
olej na plátně, 50 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 26.2.2018  21:45:00