9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do jarní aukce 2019.

Číslo položky: 10957
Poslední dražitel: 11524

Nesignováno

Horská vesnice
olej na plátně, 55, 5 x 68, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, krakeláž
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  20:40:00
Číslo položky: 10962
Poslední dražitel: 10491

pastel na papíře, 31 x 48 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10941
Poslední dražitel: 10760

Monogram M. B.

Ilustrace
tuš na papíře, 9 x 21 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  20:35:00
Číslo položky: 10982
Poslední dražitel: 11863

Zezula Oldřich (1907 - 1980)

Štramberk
olej na plátně, 28 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10937
Poslední dražitel: 11851

Nečitelně signováno

olej na plátně, 71 x 86 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  20:30:00
Číslo položky: 10959
Poslední dražitel: 11907

Moravec Alois (1899 - 1987)

Motiv ze Včelnice
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1962
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10961
Poslední dražitel: 11526

Helekal (Sosnovec) Jindřich (1916 - 1987)

Motiv z Všenor
olej na sololitu, 47, 5 x 79, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1972
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10975
Poslední dražitel: 11538

Musil Leopold (1920 - 1997)

Jarní kytice
olej na sololitu, 55 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10979
Poslední dražitel: 11540

Musil Leopold (1920 - 1997)

Zima u Dojetřic
olej na sololitu, 59, 5 x 77 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10984
Poslední dražitel: 10387

Král Jaroslav (1883 - 1942)

Dívka s košem ovoce
tuš na papíře, VP 27 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

do jarní aukce 2019.