9 300 000 Kč

Číslo položky: 10980
Poslední dražitel: 11660

Musil Leopold (1920 - 1997)

Goldota
olej na sololitu, 80 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  21:40:00
Číslo položky: 10936
Poslední dražitel: 10376

Práce na poli
olej na kartonu, 48 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 17 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  21:35:00
Číslo položky: 10947
Poslední dražitel: 11637

Vzhůru na stráž
kvaš na papíře, 35 x 28 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1937/1938
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  21:30:00
Číslo položky: 10960
Poslední dražitel: 11527

Moravec Alois (1899 - 1987)

Venkovský motiv z Ražic
olej na plátně, 65 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10930
Poslední dražitel: 10372

Kaštánkův javor
olej na kartonu, 38 x 54 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 15 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  21:25:00
Číslo položky: 10948
Poslední dražitel: 11518

Hála Jan (1890 - 1959)

Jahody
kombinovaná technika na papíře, 38 x 23, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10932
Poslední dražitel: 11506

Nečitelně signováno (J. Věšín?)

Portrét ženy
olej na kartonu, 57 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 48 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.3.2018  21:20:00
Číslo položky: 10949
Poslední dražitel: 11756

Hála Jan (1890 - 1959)

Pracovný sošit malého počtára
ilustrace tuší, celkem 45 kusů miniaturních ilustrací, poškozeno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10963
Poslední dražitel: 11528

Obrovský Jakub (1882 - 1949)

olej na kartonu, 35 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10969
Poslední dražitel: 11267

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

T. G. Masaryk
kombinovaná technika na papíře, 49 x 31, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, ovál, datováno 1923
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč