Vánoční otevírací doba:
24. - 26. 12. 2018 - ZAVŘENO
31. 12. 2018 - 1. 1. 2019 - ZAVŘENO

9 300 000 Kč

Číslo položky: 10798
Poslední dražitel: 11886

Zimní potok
olej na plátně, 70 x 99, 5 cm, rámováno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 22 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:55:00
Číslo položky: 10751
Poslední dražitel: 10975

Monogram A. P.

Stojící dívčí akt
akvarel, tuš na papíře, VP 44 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Brně
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10793
Poslední dražitel: 11408

Nesignováno

Pohled na město
olej na plátně, 55 x 68 cm, rámováno, malba poškozena, krakeláž, rentoaláž, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:50:00
Číslo položky: 10785
Poslední dražitel: 9936

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

olej na kartonu, 46 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:45:00
Číslo položky: 10791
Poslední dražitel: 11407

Dívka s květinami
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10814
Poslední dražitel: 9954

Čejka Jan (1888 - 1934)

olej na plátně, 100 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10788
Poslední dražitel: 11405

Pohled na Říp
olej na plátně, 40, 5 x 73, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:35:00
Číslo položky: 10786
Poslední dražitel: 11405

Stretti Viktor (1910 - 1957)

Pohled na Pražský hrad
kombinovaná technika na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:30:00
Číslo položky: 10790
Poslední dražitel: 9939

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Zamyšlená
olej na kartonu, 28 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:20:00
Číslo položky: 10787
Poslední dražitel: 11404

Sitter

Romantická krajina s jezerem
olej na plátně, 26, 5 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:10:00