9 300 000 Kč

Číslo položky: 10785
Poslední dražitel: 9936

Soukup František Ladislav (1888 - 1954)

olej na kartonu, 46 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:45:00
Číslo položky: 10791
Poslední dražitel: 11407

Dívka s květinami
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10814
Poslední dražitel: 9954

Čejka Jan (1888 - 1934)

olej na plátně, 100 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10788
Poslední dražitel: 11405

Pohled na Říp
olej na plátně, 40, 5 x 73, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:35:00
Číslo položky: 10786
Poslední dražitel: 11405

Stretti Viktor (1910 - 1957)

Pohled na Pražský hrad
kombinovaná technika na kartonu, 70 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, datováno 1903
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:30:00
Číslo položky: 10790
Poslední dražitel: 9939

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Zamyšlená
olej na kartonu, 28 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zažloutlý lak, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:20:00
Číslo položky: 10787
Poslední dražitel: 11404

Sitter

Romantická krajina s jezerem
olej na plátně, 26, 5 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:10:00
Číslo položky: 10792
Poslední dražitel: 11407

Stařenka
tužka na papíře, 33, 5 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  21:00:00
Číslo položky: 10781
Poslední dražitel: 11398

Nesignováno

kvaš na kartonu, 38 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:50:00
Číslo položky: 10775
Poslední dražitel: 11392

Helekal (Sosnovec) Jindřich (1916 - 1987)

olej na sololitu, 100 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1976
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2018  20:45:00