9 300 000 Kč

Číslo položky: 10848
Poslední dražitel: 11719

olej na překližce, 47 x 58, 5 cm, rámováno, nečitelně signováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  21:25:00
Číslo položky: 10862
Poslední dražitel: 11456

Zima u rybníka
kombinovaná technika, 36 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10861
Poslední dražitel: 11456

Pod Řípem
kombinovaná technika, 28, 5 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10863
Poslední dražitel: 10204

Ptáček Josef (1891 - ?)

Orlické hory od Perštejna
olej na kartonu, 65 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10852
Poslední dražitel: 11688

Doležil Adalbert Vojtěch (1882 - 1961)

Konvolut 2 ks obrazů (Na Císařce, Na Popelce)
konvolut 2 ks obrazů, olej na překližce, 20 x 29 cm, poškozeno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  21:20:00
Číslo položky: 10853
Poslední dražitel: 10869

Nesignováno

Hrady
akvarel na papíře, 47 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, papír poškozen, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  21:15:00
Číslo položky: 10857
Poslední dražitel: 9984

Nezařazeno

Konvolut 11 ks obrazů
konvolut 11 ks obrazů od různých autorů (Stretti, F. Emler, K. J. Sigmund aj.), různých rozměrů a motivů
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  21:00:00
Číslo položky: 10842
Poslední dražitel: 9975

Blažek Bedřich (1901 - 1960)

Zima na venkově
kombinovaná technika na kartonu, 49, 5 x 59 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  20:55:00
Číslo položky: 10846
Poslední dražitel: 11541

Nesignováno (Josef Bárta)

Ve větru
lept, 40 x 43 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 5.3.2018  20:45:00
Číslo položky: 10849
Poslední dražitel: 11447

Max František (1895 - 1969)

Panorama Prahy
olej na kartonu, 31 x 45 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč