Třešňový sad olej plátno na kartonu, 54 x 73 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, původně plátno protrženo, restaurováno, dílo pochází z pozůstalosti Antonína Hraběte (výrobce obrazových rámů v Moskvě), 1. pol. 20...
Pohled do krajiny olej na plátně, 50 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1953, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Všesokolský slet akvarel na papíře, 90 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno s věnováním Bedřich Černý LD, datováno 1932
Bažanti olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen