Číslo položky: 8752
Poslední dražitel: 9889

Vojáček František (1893 - 1942)

Růžový akt
kombinovaná technika na papíře, 21, 5 x 16, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, nesignováno, zezadu přípis, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  21:05:00
Číslo položky: 8756
Poslední dražitel: 8175

Mlýnická dolina z Vysokých tater
olej na kartonu, 40, 5 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, zezadu přípis, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8775
Poslední dražitel: 9904

kombinovaná technika na papíře, 21, 5 x 16, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, mírně poškozeno, nesignováno, zezadu přípis, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8749
Poslední dražitel: 9135

Karas Karel (1892 - 1969)

Bažantice
olej na kartonu, 34, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba zašpiněna, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  20:55:00
Číslo položky: 8766
Poslední dražitel: 10095

Bubeníček Jindřich (1856 - 1935)

akvarel na papíře, 51, 5 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8750
Poslední dražitel: 10094

Zasněžený les
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, vymytá malba, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  20:50:00
Číslo položky: 8764
Poslední dražitel: 10103

Nesignováno

Bitva
kombinovaná technika na kartonu, 44 x 65 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8751
Poslední dražitel: 9807

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Zátiší s dýmkou
olej na kartonu, 17, 5 x 23, 5 cm, rámováno, rám poškozen, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  20:45:00
Číslo položky: 8746
Poslední dražitel: 9885

Nečitelně signováno

olej na plátně, 105, 5 x 150, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  20:40:00
Číslo položky: 8770
Poslední dražitel: 9538

Jaroš F.

Bozkovice na Moravě
kvaš na papíře, 24 x 15, 5 cm, rámováno, rám pokozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč