9 300 000 Kč

Číslo položky: 8679
Poslední dražitel: 8014

Novák Václav Vojtěch (1901 - 1969)

Mutiněveský rybník
olej na plátně, 32 x 67, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:45:00
Číslo položky: 8645
Poslední dražitel: 9889

Michal Rastislav (* 1936)

Z Paříže
olej na plátně, 38 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno monogramem M. PD, zezadu štítek autora, datováno 1977
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:25:00
Číslo položky: 8627
Poslední dražitel: 9880

Bělský František V. (1884 - 1968)

Kopretiny
olej na plátně, 84 x 112 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:15:00
Číslo položky: 8644
Poslední dražitel: 9870

Ptáček Josef (1891 - ?)

Zasněžené chalupy
olej na kartonu, 50 x 64, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8660
Poslední dražitel: 9904

Hájek Otakar (1887 - ?)

Želivský klášter
olej na plátně, 64 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:10:00
Číslo položky: 8628
Poslední dražitel: 9881

Moře
olej na kartonu, 40 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:05:00
Číslo položky: 8659
Poslední dražitel: 9903

Nečitelně signováno

U vody
olej na kartonu, 32, 5 x 42, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8658
Poslední dražitel: 9902

Nesignováno

olej na kartonu, 52 x 41 cm, ovál, rámováno, rám a malba poškozeny, plátno na dvou místech protrženo cca 1 mm, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  20:00:00
Číslo položky: 8704
Poslední dražitel: 9855

David Jiří (* 1956)

Koně
olej na plátně, 100 x 206 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století Prohlídka a převzetí obrazu je možné pouze na pobočce v Ostravě
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 70 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  23:30:00
Číslo položky: 8780
Poslední dražitel: 9196

Za humny
olej plátno na kartonu, 30 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  22:40:00