Předaukční výstava probíhá od 4. do 27. září 2017.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Číslo položky: 8612
Poslední dražitel: 9870

Hlavsa Oldřich (1889 - 1936)

Sběr brambor
olej plátno na kartonu, 35, 5 x 50 cm, rámováno, nepůvodní rám, signováno PD, nečitelně datováno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  20:10:00
Číslo položky: 8618
Poslední dražitel: 9802

Drtikol František (1883 - 1961)

olej na kartonu, 27, 5 x 38, 5 cm, rámováno, signováno PD, datováno 1949, 6/4, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8611
Poslední dražitel: 9019

Chadima Jiří (* 1923)

tempera na sololitu, 55 x 60 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1972
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  20:05:00