Probíhá příprava červnové aukce.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do červnové aukce 2018.

Číslo položky: 8785
Poslední dražitel: 9912

Nečitelně signováno

Venkovské chalupy
olej na kartonu, 43, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:55:00
Číslo položky: 8786
Poslední dražitel: 10011

Jüngling Jan (* 1946)

Baletka
olej na plátně, 55 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1985
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8643
Poslední dražitel: 8727

Ptáček Josef (1891 - ?)

Zima na potoce
olej na kartonu, 65 x 50 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:50:00
Číslo položky: 8701
Poslední dražitel: 10031

Na statku
olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8779
Poslední dražitel: 9379

Nejstarší dům v Bašce
olej plátno na kartonu, 34 x 24 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8700
Poslední dražitel: 10046

Šebek Jan (1890 - 1966)

Chodské slavnosti
olej na překližce, 50 x 64, 5 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:45:00
Číslo položky: 8698
Poslední dražitel: 8079

Modrý Vladimír (1907 - 1976)

Měsíční noc
tempera, tuš na kartonu, 100 x 138 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1956
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:40:00
Číslo položky: 8776
Poslední dražitel: 10055

Stoh
olej plátno na kartonu, 30 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1958 Lásenice
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8666
Poslední dražitel: 9908

Nečitelně signováno

Pohled na město
olej na plátně, 29 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:25:00
Číslo položky: 8695
Poslední dražitel: 9928

Lovecké zátiší
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, malba mírně zašpiněna, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

do červnové aukce 2018