Číslo položky: 8649
Poslední dražitel: 8968

Voroncov?

olej na kartonu, 38 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  20:05:00
Číslo položky: 8690
Poslední dražitel: 8432

Svobodová Jarmila

Rybolov
olej na kartonu, 52, 5 x 91 cm, rámováno, signováno monogramem PD, zezadu potvrzení autorství, datováno 1975
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8648
Poslední dražitel: 10021

Hudeček Stanislav (1872 - 1947)

Polní cesta
olej na kartonu, 22, 5 x 33 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  20:00:00
Číslo položky: 8689
Poslední dražitel: 6988

Sládek Jan Václav (1909 - 1992)

Město
olej na kartonu, 50 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8721
Poslední dražitel: 10011

Nesignováno

Husy
olej na dřevě, 22 x 31, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  23:10:00
Číslo položky: 8685
Poslední dražitel: 9822

Musil Leopold (1920 - 1997)

Rybářské loďky (Rujana)
olej na sololitu, 57 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  23:00:00
Číslo položky: 8673
Poslední dražitel: 8122

Reynek Bohuslav (1892 - 1971)

Trnky před zrcadlem
suchá jehla, 17 x 12 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno tužkou PD, datováno 1960
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  22:35:00
Číslo položky: 8825
Poslední dražitel: 9854

Barchovické údolí
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 12 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  22:25:00
Číslo položky: 8732
Poslední dražitel: 9124

Popelka Vojtěch Hynek (1888 - 1971)

Kachny na rybníce
olej na kartonu, 35 x 59, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  21:50:00
Číslo položky: 8697
Poslední dražitel: 9929

Konečný Josef (1909 - 1989)

olej na kartonu, 68 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 21.6.2016  21:35:00