Číslo položky: 8703
Poslední dražitel: 9968

Plachetnice
olej na plátně, 16, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  20:35:00
Číslo položky: 8741
Poslední dražitel: 9517

Benda Jan (1897 - 1967)

Malíř se svou modelkou
kombinovaná technika na papíře, 31 x 43, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8763
Poslední dražitel: 10047

Urban Bohumil Stanislav (1903 - 1997)

Pivoňky
olej na plátně, 50 x 65 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8740
Poslední dražitel: 7546

Benda Jan (1897 - 1967)

Kubistické zátiší
kombinovaná technika na papíře, 13 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PH, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  20:30:00
Číslo položky: 8743
Poslední dražitel: 7548

Benda Jan (1897 - 1967)

Kubistické zátiší
kombinovaná technika na papíře, 19, 5 x 23, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8742
Poslední dražitel: 7548

Plocek Vilém (1905 - 2000)

Zátiší se sklenicí
kombinovaná technika na papíře, 27, 5 x 38 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PH, datováno 1945
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  20:25:00
Číslo položky: 8753
Poslední dražitel: 9949

Stejskal Ladislav (1910 - 1983)

kombinovaná technika na papíře, 28, 5 x 24, 5 cm, pasparta, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8651
Poslední dražitel: 9994

Šimůnek Karel (1869 - 1942)

Sex-apeal
kombinovaná technika na papíře, 40 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1934
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  20:15:00
Číslo položky: 8765
Poslední dražitel: 10104

Nečitelně signováno

Hintersee bei Berchtesgaden
kvaš na kartonu, 38 x 51, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století, OBRAZ DODALA DO AUKCE NEVLÁDNÍ NEZISKOVÁ ORGANIZACE "ČLOVĚK V TÍSNI"
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8650
Poslední dražitel: 9994

Šimůnek Karel (1869 - 1942)

Sex-apeal
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.6.2016  20:10:00