Číslo položky: 8783
Poslední dražitel: 8726

Ježek Alois (1887 - 1943)

Kampa
kombinovaná technika na papíře, 19 x 29, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:35:00
Číslo položky: 8782
Poslední dražitel: 9191

Ježek Alois (1887 - 1943)

Malostranská ulička
kombinovaná technika na papíře, 19 x 29 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, datováno 1934
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:30:00
Číslo položky: 8666
Poslední dražitel: 9908

Nečitelně signováno

Pohled na město
olej na plátně, 29 x 40, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:25:00
Číslo položky: 8695
Poslední dražitel: 9928

Lovecké zátiší
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, malba mírně zašpiněna, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8728
Poslední dražitel: 9952

Urban Bohumil Stanislav (1903 - 1997)

Slunečnice
olej na kartonu, 35 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu přípis B. S. Urban, datováno 1951
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8641
Poslední dražitel: 9890

Nikolov D.

Rybářská chatrč
olej na kartonu, 39, 5 x 50 cm, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, datováno 1935
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:20:00
Číslo položky: 8662
Poslední dražitel: 9975

Max František (1895 - 1969)

Pražský motiv
olej na kartonu, 50 x 38 cm, rámováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8665
Poslední dražitel: 9907

Nesignováno

Romantická krajina s vodopádem
olej na plátně, 52 x 41, 5 cm, ovál, rámováno, rám silně poškozen, malba poškozena, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 8622
Poslední dražitel: 9960

Suchý Vladimír (* 1923)

Akt
kombinovaná technika na desce, 77 x 61, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1972 ?
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:15:00
Číslo položky: 8727
Poslední dražitel: 10020

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Snopy
olej na překližce, 20 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka místy naprasklá, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.6.2016  21:10:00