Číslo položky: 8789
Poslední dražitel: 10120

Nesignováno

Andělský orchestr
olej plátno na kartonu, 31 x 43 cm, ovál, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, zezadu signatura Ant. Brunner, datováno 1933
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  20:55:00
Číslo položky: 8626
Poslední dražitel: 9516

Koledníci
barevná litografie, 29 x 17, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen a mírně zažloutllý, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 15 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  20:50:00
Číslo položky: 8531
Poslední dražitel: 9983

Peters Otto (1882 - 1952)

Portréty
olej na plátně, 103 x 102 cm (ovál), nerámováno, malba poškozena, signováno LU, datováno 1917
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8818
Poslední dražitel: 10141

Schwaiger Hanuš (1854 - 1912)

Muž s basou
kombinovaná technika na papíře, 13 x 10, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno monogramem LH, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8726
Poslední dražitel: 10077

olej na plátně, 69, 5 x 99, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba zašpiněna, plátno na třech místech protrženo, obtisknutý vypínací rám, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  20:45:00
Číslo položky: 8817
Poslední dražitel: 10140

Nedbal Václav (1881 - 1953)

Pohled na Pražský hrad
olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8819
Poslední dražitel: 10142

Diana na lovu
lept, 36 x 29, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  20:40:00
Číslo položky: 8734
Poslední dražitel: 9163

Malínský Jaroslav (1897 - 1978)

V kostele
olej na plátně, 92 x 73, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s věnováním LD, datováno 1949
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.6.2016  20:35:00
Číslo položky: 8735
Poslední dražitel: 10044

Košnář

Makové pole
olej na plátně, 72 x 94 cm, rámováno, rám a malba silně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 8796
Poslední dražitel: 10065

Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)

Hlava dívky
křída na papíře, 20, 5 x 13 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč